תכנון ועיצוב אדריכלי

תכנון חוץ ופנים, תכנון ועיצוב בתים פרטיים, דירות, מטבחים, משרדים, חנויות, מבני ציבור, מסעדות ועוד.

השלבים אותם נעבור ע"מ להגיע לתכנון המושלם:

ישיבה מקדימה וחתימת חוזה – לאחר שהחלטתם, בהחלטה נבונה, להיעזר בידע המקצועי שלי וביכולותי, אנו ניפגש להכרות אישית, בדיקת הדרישות מול התמורה שתקבלו, וחתימה על חוזה המפרט את כל פרטי העבודה, לו"ז ומחירים.

פרוגרמה – כל תכנית אדריכלית היא, למעשה, עבודת מחקר מקיפה הדורשת איסוף נתונים, למידת השטח, הכרת הלקוח – רצונותיו, אישיותו וטעמו, האפשרויות הכלכליות ונתונים טכניים רבים מספור. עד לקבלת התוצאה הסופית, הנתונים עוברים אנליזה והופכים בסופו של התהליך למדרג קשרים המוביל לתחילתו של ההליך התכנוני בפועל.

שלב הסקיצות – כדי להגיש ללקוח מספר אופציות לבחירה – אני עובדת בעצמי על כמות גדולה של סקיצות ניסיוניות המכסות כל אופציה תכנונית אפשרית לנושא זה. סינון ופסילת הפחות אטרקטיביים מותירים בסופו של דבר 3-4 אופציות ראשוניות המוגשות ללקוח – הטובות ביותר מתוך כולן.

שלב הבחירה – בחירת הסקיצה האופטימלית מתבצעת על ידי הלקוח תוך מעורבות מקצועית שלי והכוונה לפתרונות המתאימים ביותר. הבחירה מתבצעת תוך ניתוח ושקלול כל הנתונים, הדרישות, הרצונות, החלומות והטעם האישי של הלקוח שלי.

שלב הפיתוח – עיבוד התכנית הנבחרת עד לירידה לפרטים הקטנים, שימת דגש לאפשרויות השונות, שאלות שמתבקש לשאול, ניצול מרבי של נתוני השטח, תוך שמירה על פונקציונאליות מקסימלית שתאפשר שימוש נוח וזורם במרחב החדש.

שלב האישור – התכנית חוזרת לידי הלקוח – עליו לאשרה באופן סופי בטרם אגש לביצוע תכניות העבודה.

שלב תכניות העבודה – עלי להגיש סט תכניות עבודה בהן פרוט לכל בעל מקצוע בתחומו כגון – בניה, חשמל, אינסטלציה – כמסוכם בחוזה העבודה.

1 2  3 4

לווי ופיקוח – עלי לבקר בשטח פעם אחת בכפוף לחוזה שנחתם. באם רוצה הלקוח פיקוח צמוד לאורך תקופת הבניה – יש לסכם זאת בתוספת תשלום. גם הליווי והייעוץ בבחירת מוצרי הבניה השונים מלווה בתוספת תשלום כנ"ל.